پایگاه مجازی دفتر اسناد رسمی 6 دلفان
"العبد یدبر والله یقدر "
صفحه نخست       پست الکترونیک          تماس با ما              ATOM            طراح قالب
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ


لطیف فلاحی سردفتر اسناد رسمی شماره 6 نوراباد لرستان - فارغ التحصیل کارشناسی ارشد حقوق بین الملل از دانشگاه قم با معدل 18.66 و دانشجوی رشته حقوق بین الملل

مدیر وبلاگ :لطیف فلاحی
مطالب اخیر
آرشیو وبلاگ
نویسندگان
نظرسنجی
با مطالب ومحتوا وعناوین این وبلاگ تا چه حدی موافقید؟


نخستین گام طرح جدید واریز وجوه دولتی و.... در دفاتر اسناد رسمی با نصب کارتخوان جدیدی که نمایندگان بانک کشاورزی اقدام به نصب آن می کنند صورت خواهد گرفت بطور کلی اطلاعاتی که در این خصوص می توان داد بشرح زیر است :

1- پرداختها از طریق شبکه مهر گستر بانک کشاورزی صورت خواهند گرفت .

2- پس از تهیه وتنظیم هر سند ویا گواهی امضا دکمه ای فعال خواهد شد که هزینه های آن سند و گواهی امضا را به کارتخوان ارسال ومبلغ مذکور در صفحه کارتخوان نمایش داده می شود .

3- بر خلاف عملیات در  کارتخوان  فعلی ؛ میتوان طریقه پرداخت وارسال به دستگاه کارتخوان را بر روی کلیه سیستم های دفترخانه نصب کرد وبا فشردن دکمه پرداخت هزینه ها توسط هر کاربر ؛ مبالغ به کارتخوان جهت کشیدن کارت توسط متقاضی ارسال گردد .

4- مزیت دیگری که سرعت واریز را چند برابر می کند این است که اطلاعات پرداخت توسط کارتخوان به سامانه بر میگردد ونیازی بنظر به چاپ فیش واریز ندارد وکلیه اطلاعات پرداختی بر روی سند پس از واریز بصورت اتوماتیک ثبت خواهد شد .

5- بنظر می رسد پس از اجرایی شدن استفاده از کارتخوان مذکور بلحاظ عدم چاپ فیش واریزی ؛ آمار دفاتر ودفتر آمار نیز حذف خواهد شد .

6- در این کارتخوان نیازی به تغییر IP  روزانه ویا در مواردی که کارتخوان عدم ارتباط با نگین را اعلام می کند نیست .

7-می توان با D.Link یا TP.LInk کارتخوان مذکور را در محل دورتر از رایانه ها ی دفترخانه جهت کشیدن کارت توسط ارباب رجوع نصب وراه اندازی کرد .

8- هزینه کلیه اسناد وگواهی امضا دفترخانه را نیز میتوان با استفاده از نرم افزار ؛آپ ؛ وبا وارد نمودن شناسه پرداخت فیش وکدی که به هر دفترخانه داده می شود واریز نمود. اطلاعات پرداختی پس از انجام عملیات  در سامانه ظاهر ونمایش داده می شود .  

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
          
شنبه هفتم بهمنماه سال 1396

 روزها از پی هم می گذرند وفساد کم کم ریشه میدواند آنقدر که روزی خواهد رسید که بدن جامعه خشک ؛ وسرطان رو به رشد ؛ جامعه را خفه ومتلاشی خواهد کرد - متولی مبارزه با فساد کجاست ؟ چرا همه فسادهای جامعه ما فقط کشف می شوند وهیچگاه علاج واقعه قبل از وقوع نیست .مثلا فلان مسئول دولتی همین امشب به قصد سفر به فلان کشور خارجی بار سفر می بندد هواپیما از باند فرودگاه بر می خیزد و بر باند فرودگاه فلان کشور فرود می آید .نماینده محترم مجلس اعلام میکند : فلانی در رفت .قوه قضائیه با تاخیری 48 ساعته از اعلام نظر نماینده؛ اعلام جرم میکند ودادستانی ورود می نماید وپرونده قطوری در این زمینه تشکیل می شود .دولت اعلام میکند : از ما نبوده واز دولت قبل در این کار مشغول بوده - پلیس اینتر پل هم اعلام می دارد این کسی که ما قرار است بگیریم حقیقتا انسان آبرومندی است ومقامات فلان کشور اعلام کرده اند که انسان سر به زیر ومومنی است ودر همه کافه ها هم حضور رسمی داشته ودرآمدزایی دارد چرا چنین شخص محترمی را باید دستگیر کرد .چرخه بر همین منوال می چرخد تا اینکه سالها یکی پس از دیگری سپری ومردم زمان فوت ومردم دیگری متولد وبه صحنه می آیند وفراموش می کنند که چنین موضوعی اتفاق افتاده وتاریخ خواهد فهمید:  که رحمت بر فلانی که برد ورفت .چرا که الان فلانی  برده است  ومانده .بردن وماندن هنر جدیدی است که در ادبیات ادارات مرسوم شده واگر فلانی درآمد زیر میزش بیشتر از حقوقش نباشد واقعا انسان وکارمند کوته فکری است . نمیدانم این سازمانها وکارمندان محترمشان در کجا با فساد مبارزه میکنند ؟ بهترین وسریع ترین راه حل وپاسخی که به ذهنم می رسد این است ؟که در آزمایشگاه مشغول به مطالعه بر روی جسم انسان برای یافتن ((ژن نبردن وندزدیدن وسالم بودن )) سپری می شود ودر آینده ای نه چندان دور قطعا همه چیز حل خواهد شد . چه روزگاری شده که مهر اداره جیب آبدارچی است وتنها روی نامه وپاسخی زده خواهد شد که پرداختی اش به شخص خودش ونه به دولت صورت گیرد - در آمدهای دولت با توضیحات بالا ؛ بسیار ؛بسیار؛ کم شده ومنبع ومنشایی برای جبران جز درآمد عیان وآشکار سردفتران اسناد رسمی ودفتریاران زحمتکش واشخاصی از این قبیل در سایر مشاغل مشابه  نیست - بر این در آمد  میتوان تا 50 درصد ارزش افزوده وتا 60 درصد مالیات مشاغل تعیین کرد چه انسانی خدوم تر از سردفتر ودست به نقد تر .چرا قوانین فقط برای بدبخت های جامعه اعمال می شود ؟ مثلا چرا فلان شخص روستایی باید تمام هزینه های اخذ انشعاب فلان اداره را بپردازد ولی نوبت به ریاست فلان اداره که می رسد باید همه  کد های تخفیف در مورد وی اعمال می شود آیا دولت های ما از نظام طبقاتی دوره ساسانی تبعیت می کند؟ چرا همه آدرس فساد را غلط می دهند؟ چرا مثلا فلان وجه که باید در فلان حساب واریز می شد پیگیری نمی شود .بنظر می رسد در قریب به اتفاق نتایج ؛ دست مبارز ومفسد در یک کاسه باشد ؛ومفسد تابع حمایت مبارز است --

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
          
دوشنبه دوم بهمنماه سال 1396

پیوند روزانه
پیوندها
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات